Компанія «Флексімікс» займається продажем рекламно-сувенірного обладнання.

Продаємо бюджетну і професійну техніку.

Техніка для економних – термопресса власного бренду, ріжучі плоттери власного бренду з оптикою і без. Все з Китаю, але з контролем якості і нормальної гарантією! Все як у людей. Ми задоволені, наші клієнти задоволені, але не варто очікувати наднадійності за 400 доларів, так не буває.

Техніка для вимогливих – англійські преси Adkins, штатівські преси INSTA, ріжучі плотери Summa з Бельгії, і штатівські лазерні гравери EPILOG. Ось ці штуки зазвичай працюють майже 24/7, і при цьому ще чомусь не ламаються. Тому ми їх і купуємо.

Продаємо витратні матеріали для термопереноса й сублімації.

Для термотрансферу – плівки флекс і флок для нанеснія на текстиль (футболки там, реглани, ось це все) в рулонах і листах. Бренди Politape, Siser і FOREVER. Зазвичай ці плівки живуть довше ніж самі вироби з текстилю, ми не дуже розуміємо навіщо, але мабуть німцям так подобається.

Ще є листова папір для термопереносу FOREVER (A4, A3). Папір витримує до 20 і більше прань якщо її правильно наносити. До того ж ціна на дрібні масові запечатки виходить досить дешева.

Для сублімації – гуртки, чорнило та папір. Мабуть, краще подивіться фоточки, тому що на RemaDays і ReX до нас все підходили і запитували, а чому такі яскраві зображення на кружках, а ми просто розводили руками – «а що буває по іншому?».

У нас нормальне обслуговування:

Відповідаємо на телефони і пошту, розбираємося в плівці, гуртках і технологіях нанесення. У нас вантажний склад Нової Пошти біля офісу, тому відправляємо замовлення одним днем, і не «косячіт» з відправкою.

Працюємо з післяплатою, банківськими рахунками та ін.

Начебто все. Спасибі що дочитали.

Не забудьте додати нас в закладки, якщо у вас рекламний або сувенірний бізнес – нам по дорозі.